ایمیل: sales@acrylchina.com
تلفن: +86-755-89501177
تماس با ما

تلفن: 86-755-89501177

تلفن همراه: 86-15994777776

فکس: 86-755-89500876

ایمیل: sales@acrylchina.com

صفحه اصلی > پرسش و پاسخهای متداول

پرسش و پاسخهای متداول

پرسش و پاسخ


1. وقتی می توانم پاسخ خود را?

پاسخ: درخواست شما در کوتاهترین زمان ممکن هنگامی که ما آن برآورده خواهد شد. اگر شما وقعاً محتاج ما محصولات و قیمت گذاری لطفا فقط تا انتخاب تلفن و که اولویت بیشتر به شما سفارش داده می شود با ما تماس بگیرید.

2. می توانید نام شرکت یا لوگوی ما را اضافه کنید?

پاسخ: مطمئنا، ما روش های مختلف آن، مانند ابریشم صفحه چاپ, اضافه کردن لیزر حکاکی چاپ مسطح، و غیره ارائه.

3. Iand #39؛ متر دیدن نیست آنچه که من نیاز، هر چیز دیگری?

پاسخ: شما شرط می بندم! لیست بالا تنها چند نمونه از آنچه ما را مجبور به ارائه، پس لطفا احساس رایگان برای تماس با ما برای اطلاعات بیشتر است. ما در انتظار پرسش شما و ما خوشحال هستند به کمک.

4. قادر به انجام طراحی برای ما می تواند?

پاسخ: بله. در حال حاضر یک تیم حرفه ای در طراحی محصولات آکریلیک و تکنولوژی پردازش تجربه. فقط نظر شما را به ما بگویید و یا ارسال تصاویر، سپس ما را کمک خواهد کرد آن را به یک واقعیت.

5. چه مدت من می توانید انتظار برای دریافت نمونه?

پاسخ: پس از شما پرداخت شارژ نمونه و ارسال ما تایید فایل، نمونه های آماده برای deliveryin 3 خواهد شد ~ 7 روز. نمونه ها توسط اکسپرس ارسال می شود و رسیدن به شما در 3 ~ 5 روز. شما می توانید استفاده از حساب خود را بیان و یا اگر شما یک حساب ما پیش پرداخت.

6. هزینه نمونه مسترد خواهد شد?

پاسخ: پس از تایید سفارش تولید بله، آن به شما مسترد خواهد شد.

7. Whatand #39; s شرایط پرداخت

پاسخ: ما قبول پرداخت از طریق پی پال و T/T یا اتحادیه های غربی. لطفا به ما بگویید که شما ترجیح می دهید، ما ارسال اطلاعات را دقیق.

8. Whatand #39; s شرایط قیمت

پاسخ: به طور کلی ما EXW یا FOB قیمت، برای پر خطر در مسافت های طولانی حمل و نقل و سوخت بی ثبات قیمت پیشنهاد. ما امیدواریم که شما لطفا می تواند ما را درک کنند.

9. Whatand #39; s روش حمل و نقل?

پاسخ: می تواند به آن اقیانوس حمل و نقل پل هوایی یا اکسپرس (اورژانس، یو پی اس, DHL, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و فدرال اکسپرس) باشد. پس قبل از قرار دادن سفارش خود را برای تایید شما حالت ترجیحی حمل و نقل و هزینه حمل و نقل تماس با ما.

10. من محصولات سفارشی می توانم?

پاسخ: مطمئن! ما متخصص در سفارشی محصولات آکریلیک و سفارش خود را با توجه به نیازهای شما ساخته خواهد شد. در حال حاضر خود ما کارخانه در شنژن چین خوش آمدید به شرکت ما در هر زمان!